Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn

Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

ziołowy
Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Agua de Colonia Concentrada marki Alvarez Gomez to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Agua de Colonia Concentrada został wydany w 1912 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, bergamotka, geranium i cytryna.

Lawenda Bergamotka Geranium Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua de Colonia Concentrada by Alvarez Gomez.

Agua de Colonia Concentrada Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua de Colonia Concentrada marki Alvarez Gomez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua de Colonia Concentrada marki Alvarez Gomez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Thierry Mugler Cologne Summer Flash Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Etienne Aigner Aigner Black Icedrops Air-Val International Disney Fairies Demeter Fragrance Earl Grey Tea O Boticario Homme.com Lush Cinders Penhaligon`s Eau de Verveine Bath and Body Works Citron