Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn

Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn

ziołowy
Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Agua de Colonia Concentrada Alvarez Gomez dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Agua de Colonia Concentrada marki Alvarez Gomez to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Agua de Colonia Concentrada został wydany w 1912 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, bergamotka, geranium i cytryna.

Lawenda Bergamotka Geranium Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Agua de Colonia Concentrada by Alvarez Gomez.

Agua de Colonia Concentrada Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Agua de Colonia Concentrada marki Alvarez Gomez. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Agua de Colonia Concentrada marki Alvarez Gomez reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Christian Dior Eau Sauvage Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Corinne Cobson Love Etc Miller Harris Le Petit Grain Miller Harris Tangerine Vert Ormonde Jayne Zizan IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Guerlain Eau de Cologne du Coq John Varvatos Artisan Tommy Hilfiger Tommy DSH Perfumes The sur l’Herbe (Tea No. 2) Dorin Roses des Vents Nord