Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sweet Heart Alta Moda dla kobiet

Sweet Heart Alta Moda dla kobiet

Miałem: 1

Sweet Heart marki Alta Moda to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka, różowy grejpfrut i czerwona pomarańcza; nutami serca są morela, konwalia i jaśmin wielkolistny; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka i białe piżmo.

Czarna porzeczka Różowy grejpfrut Czerwona pomarańcza

Morela Konwalia Jaśmin wielkolistny

Wanilia Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sweet Heart by Alta Moda.

Sweet Heart Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alta Moda Sweet Heart, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alta Moda Sweet Heart, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sweet Heart marki Alta Moda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sweet Heart marki Alta Moda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 La Perla Io Christian Dior Dior Addict Shine Parfum d`Empire Osmanthus Interdite Betty Barclay Woman No.1 Jennifer Lopez Sunkissed Glow B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Franck Olivier Private Sarah Jessica Parker SJP NYC Calypso Christiane Celle Bellini Love Passport One Love Bjorn Borg Love All Hot Pink