Marki » A » kwiatowe « Grupy

Real Alta Moda dla kobiet

Real Alta Moda dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Real marki Alta Moda to kwiatowe perfumy dla kobiet. Real został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są tangeryna, nieśplik japoński, osmantus, liczi, mandarynka i liść czarnej porzeczki; nutami serca są magnolia, kwiat lipy, boronia, frezja, ryż basmati, jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo, biały irys, drzewo sandałowe i ambra.

Tangeryna Nieśplik japoński Osmantus Liczi Mandarynka Liść czarnej porzeczki

Magnolia Kwiat lipy Boronia Frezja Ryż Basmati Jaśmin Róża

Piżmo Biały irys Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Real by Alta Moda.

Real Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alta Moda Real, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alta Moda Real, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Real marki Alta Moda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Real marki Alta Moda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Estée Lauder Pleasures Summer Fun (2007) Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Chantecaille Le Jasmin Puma Flowing Free Women Philosophy Baby Grace Nina Ricci Love by Nina Egofacto Me Myself & I Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Mona di Orio Jabu Bronnley Lily of the Valley Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss