Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Midnight Dreams Alta Moda dla kobiet

Midnight Dreams Alta Moda dla kobiet

Miałem: 1

Midnight Dreams marki Alta Moda to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są paczula i róża; nutami bazy są ambra i wanilia.

Cytrusy

Paczula Róża

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Dreams by Alta Moda.

Midnight Dreams Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alta Moda Midnight Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alta Moda Midnight Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Dreams marki Alta Moda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Dreams marki Alta Moda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Benetton United Colors of Benetton Woman Dana Incognito Ulric de Varens So Varens E. Coudray Esperys Coty Tribe GoodTrueBeautiful Forever Lily Avon Far Away Dreams Christian Audigier Christian Audigier For Her Ayala Moriel Indigo Rasasi Al Ward Al Musk Mazzolari Fleurs d'Oranger Rose en Bos Rose & Vines