Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Midnight Dreams Alta Moda dla kobiet

Midnight Dreams Alta Moda dla kobiet

Miałem: 1

Midnight Dreams marki Alta Moda to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są paczula i róża; nutami bazy są ambra i wanilia.

Cytrusy

Paczula Róża

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Midnight Dreams by Alta Moda.

Midnight Dreams Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alta Moda Midnight Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alta Moda Midnight Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Midnight Dreams marki Alta Moda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Midnight Dreams marki Alta Moda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Sexy Montale Crystal Flowers Caron Royal Bain de Caron Amouage Amouage Lyric Woman Rance 1795 Rue Rance Eau De La Couronne Gale Hayman Sunset Boulevard Washington Tremlett Iris Absolute Kim Kardashian Kim Kardashian Erreuno Erreuno Carven Variations Anucci Anucci Femme LR LR Classics Antigua