Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dreams Alta Moda dla kobiet

Dreams Alta Moda dla kobiet

Miałem: 1

Dreams Alta Moda dla kobiet Zdjęcia

Dreams marki Alta Moda to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi i lima; nutami serca są piwonia, bieluń i kandyzowane jabłko; nutami bazy są piżmo, wanilia, jabłoń, pralina i ekstrakt białego cedru.

Cytryna Amalfi Lima

Piwonia Bieluń Kandyzowane jabłko

Piżmo Wanilia Jabłoń Pralina Ekstrakt białego cedru

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dreams by Alta Moda.

Dreams Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alta Moda Dreams, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alta Moda Dreams, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dreams marki Alta Moda. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dreams marki Alta Moda reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Sunny Frutti Michel Klein Comedie Michel Klein Celine Collection Pastel Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Jardin de France Heliotrope MORE&MORE MORE&MORE S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry Next Pink Paradise Stacked Style Fuji Flower Borbonese Borbonese Detaille Dolcia