Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Sung Homme Alfred Sung dla mężczyzn

Sung Homme Alfred Sung dla mężczyzn

Sung Homme Alfred Sung dla mężczyzn Zdjęcia

Sung Homme marki Alfred Sung to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Sung Homme został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są kminek, jagody jałowca, pieprz, dzięgiel, bazylia, szałwia, bergamotka, cytryna, galbanum, liść laurowy i petitgrain; nutami serca są aldehydy, goździk (roślina), jaśmin, kminek, róża, igły sosnowe, geranium i nuty przyprawowe; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, jodła, paczula, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Kminek Jagody jałowca Pieprz Dzięgiel Bazylia Szałwia Bergamotka Cytryna Galbanum Liść laurowy Petitgrain

Aldehydy Goździk (roślina) Jaśmin Kminek Róża Igły sosnowe Geranium Nuty przyprawowe

Skóra Drzewo sandałowe Jodła Paczula Piżmo mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sung Homme by Alfred Sung.

Sung Homme Recenzje Perfum

artplast
artplast

Znakomity świeży typowo męski zapach, najkrócej określając aldehydowo-kminkowo-różano-iglasty, dość syntetyczny. Lubię go, bo nie przytłacza i nie boli od niego głowa. Nie ma w nim żadnych nut zwierzęcych, przyjazny dla otoczenia w amerykańskim stylu. W wersji 2013 r. trwałość i projekcja bardzo dobre.

edK
edK

Alfred Sung Sung Homme to Fioletowy macho zamknięty w prostokątnej tafli szkła, które jest idealnym zawarciem kształtu geometrycznego przedmiotu, gdzie w połączeniu z kolorem cieczy daje to niesamowity efekt zachowania proporcji smaku.Zapach w otwarciu jest iście detergentowyi nasuwa skojarzenia z dawnymi płynami do mycia szyb od razu wiadomo, z kim mamy do czynienia nie ma lekko Sung jest męski na wskrośnie ma w, nim ni grama kobiecości a mieszanka wydaje się nazbyt idąca w stronę retro.Gdy otwarcie się uspokaja do głosu zaczynają dochodzić jagody jałowca połączone z kminkiem co nadaje nieco słodkawo żywicznego charakteru z nutką cierpkości. I można, by powiedzieć ze tak trwa praktycznie do końca, nim zgaśnie od siebie tylko dodam, że potrafi nieco przytłoczyć swoją obecnością za sprawą detergentowych oparów, które ciągną się za, nim w nieskończoność.

PeterPan
PeterPan

Pierwszy zapach jest dosc intensywny, ale woda szybko slabnie i nie trzyma sie dlugo na ciele.
Jedna z tych, ktorych wiecej nie kupie. Dobra dla mlodszych facetow na okreslonym `budzecie`

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach na poczatku jest ostry i mocno mydlany za sprawa aldehydow. W zasadzie ich nuta caly czas jest wyraznie wyczuwalna, ale dolacza do niej kminek i jagody jalowca. To najbardziej wyczuwalne dla mnie nuty w tym zapachu. Jesli ktos lubi takie zapachy to Sung Homme powinien przypasc do gustu. Uwazam jednak, ze nie jest to zapach dla mlodych mezczyn. Trwalosc oceniam na 7/10, a ogolnie zapach 5/10

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Sung Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Sung Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sung Homme marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sung Homme marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Loewe Esencia pour Homme Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Ralph Lauren Polo Azzaro Azzaro pour Homme Antonio Puig Quorum Aramis Aramis Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Cerruti 1881 Men Guerlain Vetiver Givenchy Givenchy Gentleman Chanel Egoiste Dolce&Gabbana D&G Jacques Bogart One Man Show Antonio Puig Quorum Silver Halston Halston Z14 Hermes Terre d'Hermes Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette