Marki » A » kwiatowe « Grupy

Sung Day Mist Alfred Sung dla kobiet

Sung Day Mist Alfred Sung dla kobiet

Sung Day Mist marki Alfred Sung to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sung Day Mist został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, wanilia, jaśmin, cytryna, wetyweria, ylang-ylang i bergamotka.

Drzewo sandałowe Wanilia Jaśmin Cytryna Wetyweria Ylang-ylang Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sung Day Mist by Alfred Sung.

Sung Day Mist Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Sung Day Mist, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Sung Day Mist, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sung Day Mist marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sung Day Mist marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ella Mikao Yujin Star Badgley Mischka Fleurs de Nuit Prada No2 Oeillet Bijan DNA Rodier Eau Legere Susanne Lang Midnight Orchid 72 Voluspa Cult of Helios Rothenstein Deja Vu Rodin DSH Perfumes Mille-Fleurs Bouquet Romane Ever Classic MOR Snow Gardenia Novaya Zarya Natasha