Marki » A » kwiatowe « Grupy

Sung Day Mist Alfred Sung dla kobiet

Sung Day Mist Alfred Sung dla kobiet

Sung Day Mist marki Alfred Sung to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sung Day Mist został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, wanilia, jaśmin, cytryna, wetyweria, ylang-ylang i bergamotka.

Drzewo sandałowe Wanilia Jaśmin Cytryna Wetyweria Ylang-ylang Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sung Day Mist by Alfred Sung.

Sung Day Mist Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Sung Day Mist, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Sung Day Mist, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sung Day Mist marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sung Day Mist marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Serge Lutens Douce Amere Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White S.T. Dupont Signature Laura Mercier Eau de Lune Natura Amor America Paramela Amouage Ciel Pour Femme The Healing Garden Pure Joy Demeter Fragrance Lilac Loewe Aire Loco Bronnley Pink Bouquet Novaya Zarya Milaya Dnem