Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Shi Alfred Sung dla kobiet

Shi Alfred Sung dla kobiet

wodny
Shi Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia Shi Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia

Shi marki Alfred Sung to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Shi został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Ilias Ermenidis. Nutami głowy są liść ryżu, lilia wodna i mandarynka; nutami serca są kwiat pomarańczy i plumeria; nutami bazy są liść brzozy i piżmo.

Liść ryżu Lilia wodna Mandarynka

Kwiat pomarańczy Plumeria

Liść brzozy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shi by Alfred Sung.

L'eau d'Issey
Ming Shu

Shi Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Udana kompozycja z kategorii kwiatowo-wodnej. Shi są zwiewne, a przy całej, wodnej aranżacji, nie drażnią nawet przez chwilę. Uważam, że nadają się tylko na wiosnę. Kategoria wodnych kwiatów ma to do siebie, że niewiele można powiedzieć o perfumach, które ją tworzą. Zapachy są do siebie bardzo podobne, akordy jednoznaczne, a opisy tak naprawdę zbędne, bo wszystko pachnie prawie tak samo i wykrywanie niuansów, które dzielą perfumy z tej grupy, mogę pozostawić genialnym nosom - ja się do tego nie nadaję. Oczywiście nie jest tak, że wszystkie zapachy z przewodnią nutą lilii wodnej są identyczne, jednak zgodzicie się ze mną, że w tej grupie panuje duża spójność i próżno szukać tutaj unikalnych wariacji.
Shi, otwierają się bardzo radosnym, cytrusowym akordem. Postawiłem po 50% na mandarynkę i pomarańczę. Okazało się, że w składzie widnieje mandarynka, co wskazuje na to, że akord owocowy jest tu wyraźny i nie został przeze mnie wyczarowany. Tutejsza mandarynka jest już na wstępie podlana syntetyczną, wodną nutą, co daje efekt odświeżacza w aerozolu. Jest troszkę duszno, jednak pyliste cząsteczki nie wwiercają się w nos, tak jak w przypadku aerozoli. To stanowi o jakości kompozycji, która mimo tego odważnego, sprzecznego akordu, zachowuje klasę i ani przez chwilę nie męczy. Przyznam się, że pierwszy raz spotykam się z takim fajnym, prostym połączeniem. Tu kończą się pozytywy, gdyż zaczyna się wtórność i "test białej rękawiczki". Po piętnastu minutach Shi pachną tak, że nie sposób odróżnić ich od innych zapachów z wodnym motywem, ponadto nabierają brzydkiego niuansu lateksowej rękawiczki, co jest chorobą i cechą rozpoznawczą tej grupy olfaktorycznej.
Mimo wszystko polecam, to poprawne perfumy, z wybitnie wiosennym bukietem. Kosztują 100zł za 100ml, myślę, że się opłaca, jednak nie po to, żeby zaspokoić potrzebę posiadania, oo nie. To po prostu gratka dla fanek tego typu zapachów - jeśli kochasz wodne wonie przełamane wyraźnym akordem owocowym, to możesz zamówić Shi nawet w ciemno.

Delikatna projekcja, cztery godziny trwałości.

monika690
monika690

Dla mnie jest to zapach z kategorii kwiatowo- wodnej, raczej owoce nie są tu mocno wyczuwalne. Skład jest nieco inny niż podano: zamiast liści ryżu są liście figowe.Jest delikatny, słodkawy nie nachalny ale przy tym trwały. Dla mnie zarezerwowany wyłącznie na okres letni. Jeśli ktoś nie znosi mocnych zapachów to polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Shi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Shi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shi marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shi marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Cacharel Promesse Giorgio Armani Acqua di Gio Dolce&Gabbana D&G Light Blue Ted Lapidus Creation Roberto Verino Verino Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes Classico The Body Shop Aztique Kimora Lee Simmons Baby Phat Fabulosity Flirt! Flirtatious MDCI Parfums Peche Cardinal MORE&MORE MORE&MORE