Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Sha Alfred Sung dla kobiet

Sha Alfred Sung dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Sha Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia

Sha marki Alfred Sung to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Sha został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, bez, bluszcz, jaśmin, hibiskus, lilia wodna, heliotrop, ylang-ylang, konwalia, cedr i plumeria.

Piżmo Bez Bluszcz Jaśmin Hibiskus Lilia wodna Heliotrop Ylang-ylang Konwalia Cedr Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sha by Alfred Sung.

Sha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Sha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Sha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sha marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sha marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
The Body Shop Aqua Lily Benetton Benetton Sport Women Gucci Gucci Rush Summer Diptyque Jardin Clos Caron Miss Rocaille Le Prince Jardinier Labyrinthe Libertin Tocca Florence Weil Sweet Bambou Molinard Les Fleurs: Rose Czech & Speake Mimosa Lanvin Eclat d`Arpege Jo Malone Honeysuckle & Jasmine