Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Sha Alfred Sung dla kobiet

Sha Alfred Sung dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Sha Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia

Sha marki Alfred Sung to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Sha został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, bez, bluszcz, jaśmin, hibiskus, lilia wodna, heliotrop, ylang-ylang, konwalia, cedr i plumeria.

Piżmo Bez Bluszcz Jaśmin Hibiskus Lilia wodna Heliotrop Ylang-ylang Konwalia Cedr Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sha by Alfred Sung.

Sha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Sha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Sha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sha marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sha marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Escada Escada Sport  Feeling Free L`Occitane en Provence The Vert au Jasmin The Body Shop Aqua Lily Benetton B. Clean Energy Parfums Elite Elite Gold Limited Edition CB I Hate Perfume Wild Pansy Demeter Fragrance Always Happy Bella Bellissima Perfect Day Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Stacked Style Baroque Bleu Florascent Aqua Aromatica The Vert