Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Pure Moment Alfred Sung dla kobiet

Pure Moment Alfred Sung dla kobiet

Pure Moment marki Alfred Sung to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure Moment został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyprys, fiołek, jaśmin i cedr.

Cyprys Fiołek Jaśmin Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Moment by Alfred Sung.

Pure Moment Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Pure Moment, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Pure Moment, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Moment marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Moment marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Avon Extraordinary Caron Aimez - Moi Jean Paul Gaultier Classique Prestige Bijan Bijan With a Twist Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Shu Uemura Fleur de Terre Histoires de Parfums 1804 Tocca Brigitte Nez a Nez Bal Musque Lee Cooper Originals Ladies Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil