Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Pure Alfred Sung dla kobiet

Pure Alfred Sung dla kobiet

Pure Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia Pure Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia

Pure marki Alfred Sung to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Pure został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Krivda. Nutami głowy są tangeryna, nagietek i orchidea; nutami serca są piwonia, lilia, gardenia, frezja, osmantus i ananas; nutami bazy są cynamon, nuty drzewne i ambra.

Tangeryna Nagietek Orchidea

Piwonia Lilia Gardenia Frezja Osmantus Ananas

Cynamon Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure by Alfred Sung.

Pure Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Pure, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Pure, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Eau Fraiche Ralph Lauren Lauren Givenchy Fleur d'Interdit Oscar de la Renta Volupte Gai Mattiolo Be Sparkling Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Trussardi Trussardi Action Donna O Boticario Carpe Diem Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 D.S. & Durga Rosa Americana Omnia Profumi Onice The Different Company Charme et Feuilles