Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Paradise Alfred Sung dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 5

tropikalny
Paradise Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia

Paradise marki Alfred Sung to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Paradise został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Apel. Nutami głowy są brzoskwinia, owoce tropikalne, nagietek i nuty zielone; nutami serca są gardenia, róża i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i orchidea.

Brzoskwinia Owoce tropikalne Nagietek Nuty zielone

Gardenia Róża Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Orchidea

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradise by Alfred Sung.

Rajasthan

Paradise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Paradise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Paradise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradise marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradise marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Estée Lauder Pleasures Gwyneth Paltrow Limited Edition Oscar de la Renta Volupte Coty Muguet des Bois Salvador Dali Eau de Dali Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1  Leaves: Mint MDCI Parfums Un Coeur en Mai Lulu Guinness Lulu Guinness Ted Baker Ted Baker Woman Ayala Moriel Les Nuages de Joie Jaune Stacked Style Baroque Bleu En Voyage Perfumes Debut de Carmel Jeanne Arthes Cotton Club Women