Marki » A » kwiatowe « Grupy

Mei Alfred Sung dla kobiet

Mei Alfred Sung dla kobiet

tropikalny
Mei Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia

Mei marki Alfred Sung to kwiatowe perfumy dla kobiet. Mei został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są cyklamen, kwiat kiwi i lotos; nutami serca są wiciokrzew, kwiat wiśni i chińska piwonia; nutami bazy są irys i piżmo.

Cyklamen Kwiat kiwi Lotos

Wiciokrzew Kwiat wiśni Chińska piwonia

Irys Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mei by Alfred Sung.

Mei Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Mei, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Mei, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mei marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mei marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Memo Sundance The Body Shop Lotus Petal Bond No 9 Eau de Noho Crabtree & Evelyn Wisteria Lollia Imagine Guerlain Terracotta Eau Sous Le Vent Alfred Sung Always Chloe Chloe Eau de Toilette Caron Or et Noir Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Adrien Arpel Adri Essence Jill Stuart Night Blooming Lily