Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

Joya Alfred Sung dla kobiet

Joya Alfred Sung dla kobiet

kakaowy

Joya marki Alfred Sung to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Joya został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia i meksykańska czekolada.

Wanilia Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joya by Alfred Sung.

Joya Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Joya, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Joya, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joya marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joya marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Escada Escada Magnetism Montale Chocolate Greedy Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Eau d`Amour Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Femme L`Erbolario Vaniglia e Zenzero Montale Sweet Oriental Dream Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict Hermes Hermessence Vanille Galante Demeter Fragrance Hershey’s Special Dark Montale Chypre Vanille MOR Marshmallow