Marki » A » kwiatowe « Grupy

Jewel Alfred Sung dla kobiet

Jewel Alfred Sung dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

kokosowy
Jewel Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia Jewel Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia Jewel Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia

Jewel marki Alfred Sung to kwiatowe perfumy dla kobiet. Jewel został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, gruszka i neroli; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i plumeria; nutami bazy są mleko kokosowe, akacja i Śliwka.

Czarna porzeczka Gruszka Neroli

Kwiat pomarańczy Jaśmin Plumeria

Mleko kokosowe Akacja Śliwka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jewel by Alfred Sung.

Jewel Recenzje Perfum

Jewel by Alfred Sung 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Jewel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Jewel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jewel marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jewel marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Forever and Ever Estée Lauder Beyond Paradise Blue Serge Lutens Clair de Musc Roccobarocco Roccobarocco Yves Rocher Tendre Jasmin Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original The Body Shop White Gardenia Ayala Moriel Yasmin Van Cleef & Arpels First Summer Pour l'Ete Aloha Beauty Tropical Gardenia Coty Chanson de Nuit Henri Bendel Jasmine & Tuberose