Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Hei Alfred Sung dla mężczyzn

Hei Alfred Sung dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 2

wodny

Hei marki Alfred Sung to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Hei został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest David Apel. Nutami głowy są liść fiołka, bambus, mięta i bergamotka; nutami serca są lawenda, jaśmin, koper, neroli, kardamon, nuty wodne i koper włoski; nutami bazy są mahoń, ambra, fasolka tonka, piżmo i cedr.

Liść fiołka Bambus Mięta Bergamotka

Lawenda Jaśmin Koper Neroli Kardamon Nuty wodne Koper włoski

Mahoń Ambra Fasolka tonka Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hei by Alfred Sung.

Hei Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Hei, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Hei, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hei marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hei marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Michael Kors Michael for Men Paco Rabanne Tenere Lomani Network Il Profvmo Osmo Scents Brise de Lavande Geo. F. Trumper Eau de Quinine Weil Weil Pour Homme Alain Delon Samourai 47 Perry Ellis Reserve for Men Lili Bermuda 32 North Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Detaille Par 4