Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bijou Alfred Sung dla kobiet

Bijou Alfred Sung dla kobiet

kokosowy

Bijou marki Alfred Sung to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bijou został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są chińska śliwka, malina i cytryna; nutami serca są wiciokrzew, gardenia i jaśmin; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia i nektar kokosowy.

Chińska śliwka Malina Cytryna

Wiciokrzew Gardenia Jaśmin

Fasolka tonka Wanilia Nektar kokosowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bijou by Alfred Sung.

Dangerous Woman

Bijou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Bijou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Bijou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bijou marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bijou marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Courreges Sweet Courreges Cacharel Noa Perle Liz Claiborne Curve Crush Bath and Body Works Sparkling Peach Givenchy Givenchy Lights Etat Libre d`Orange Bendelirious Joya FvsS: Composition No. 1 Fresh Memoirs of a Geisha Acqua di Stresa Profumo di Stresa Bath House Feeling Gorgeous Ajmal Lure for Her