Marki » A » kwiatowe « Grupy

Bai Alfred Sung dla kobiet

wodny
tuberozowy
Bai Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia Bai Alfred Sung dla kobiet Zdjęcia

Bai marki Alfred Sung to kwiatowe perfumy dla kobiet. Bai został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są tuberoza, yuzu i lilia wodna; nutami serca są mimoza, gardenia i jaśmin; nutami bazy są paczula, kadzidło i białe piżmo.

Tuberoza Yuzu Lilia wodna

Mimoza Gardenia Jaśmin

Paczula Kadzidło Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bai by Alfred Sung.

Bai Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Sung Bai, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Sung Bai, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bai marki Alfred Sung. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bai marki Alfred Sung reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Feminine Ghost Ghost Summer Dream Annick Goutal Passion Stella McCartney Sheer Stella 2008 Creed 2000 Fleurs Fragrances of Ireland Inis Arose biehl parfumkunstwerke eo03 Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Christina Aguilera X Pose Passion Elizabeth Arden 5th Avenue Gold Serge Lutens Bas de Soie