Marki » A » drzewno - przyprawowe « Grupy

Dunhill for Men Alfred Dunhill dla mężczyzn

Dunhill for Men Alfred Dunhill dla mężczyzn

Dunhill for Men Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Dunhill for Men marki Alfred Dunhill to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Dunhill for Men został wydany w 1934 roku. Nutami głowy są lawenda, geranium, gałka muszkatołowa i cytryna amalfi; nutami serca są irys, róża, nuty drzewne, jaśmin i goździk (roślina); nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, fasolka tonka i skóra.

Lawenda Geranium Gałka muszkatołowa Cytryna Amalfi

Irys Róża Nuty drzewne Jaśmin Goździk (roślina)

Wetyweria Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Fasolka tonka Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dunhill for Men by Alfred Dunhill.

Dunhill for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Dunhill for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Dunhill for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dunhill for Men marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dunhill for Men marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Baldessarini Del Mar Baldessarini Giorgio Armani Armani Mania Sahlini Parfums L'Homme Comptoir Sud Pacifique L'Eau du Gouverneur Avon Ironman Ajmal Shadow Jack Black Jack Black Signature Jacomo Art Collection by Jacomo #09 Avon Full Speed Intense Mazzolari Patchouli Esteban Bois Plume Pierre Balmain Carbone de Balmain