Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn

Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn

dymny
Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn Filmy
Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Dunhill Pursuit marki Alfred Dunhill to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Dunhill Pursuit został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra, piżmo, zielone liście, kadzidło, cedr i petitgrain.

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Zielone liście Kadzidło Cedr Petitgrain

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dunhill Pursuit by Alfred Dunhill.

The One for Men

Dunhill Pursuit Recenzje Perfum

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Jakiś czas temu nabyłem (a właściwie wymieniłem) flakonik od kolegi starship'a :D
No i cóż - mi się nie spodobał.
Kompozycja to przede wszystkim dużo drewna z kadzidłem (choć za wiele go tu nie ma) i (wg mnie) przyprawami, co pewnie jest to spowodowane poprzez takie a nie inne ujęcie nut drzewnych. Po jakimś czasie dochodzi ocieplająca ambra.
Zgadzam się z twierdzeniem, że zapach ten nadaje się przede wszystkim na jesień - jest ciepły i troche taki "spicy" :D reklama fajnie oddaje charakter Pursuit'a - gorąca sawanna, piach i męskość pasują do tego zapachu.
Niezła trwałość i projekcja.
Mi najbardziej przeszkadza wrażenie syntetyczności - możliwe że to tylko efekt działania na mojej skórze, ale nie odpowiada mi ta woń. Ma w sobie coś drażniącego i po prostu niefajnego.
Tak więc ostatecznie - przeciętniak.

starship
starship

Jakiś czas temu kupiłem w promocji flakon 50ml w Superpharm. Próbowałem go nosić teraz na wiosnę i nie, to zdecydowanie jesień ew. letnie wieczory spędzane na tarasie przy winie.
Jest słodycz mandarynki, jest ciepło ambry na tle łagodnego kadzidła. Trwałość na mnie 8h od 4h coraz blizej skory.

Czekam na jesień ; )

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Dunhill Pursuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Dunhill Pursuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dunhill Pursuit marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dunhill Pursuit marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Declaration L'Eau Cartier Declaration Creed Aventus Lalique Encre Noire Yves Saint Laurent M7 Kenzo Air Calvin Klein Contradiction Azzaro Visit For Men Calvin Klein CK One Shock For Him Jean Paul Gaultier Le Male Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Chanel Allure Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Amouage Reflection Man Gucci Gucci Pour Homme II Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Bvlgari Bvlgari Extreme Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée