Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn

Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn

dymny
Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn Filmy
Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia Dunhill Pursuit Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Dunhill Pursuit marki Alfred Dunhill to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Dunhill Pursuit został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Girard. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, ambra, piżmo, zielone liście, kadzidło, cedr i petitgrain.

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Zielone liście Kadzidło Cedr Petitgrain

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dunhill Pursuit by Alfred Dunhill.

The One for Men

Dunhill Pursuit Recenzje Perfum

Archadam
Archadam

Dobrze ułożony zapach. Poszczególne nuty nie wyrywają się na pierwszy plan. Jest świeżo i orientalnie. Słaba projekcja. Trwałość – po dwóch godzinach wyczuwalna przy skórze i tak utrzymuje się do 6 godzin. Niepozorne otwarcie, Cytrusy (petitgrain?) wraz z jakąś niezidentyfikowaną nutą (zielone liście?) po kilku minutach ustępują. Do końca pozostaje kadzidło ale nie ciężkie, przełamane gorzko-kwaśnym piżmem, ambrą i drzewem sandałowym. Cedr? Być może. W zasadzie ciężko mi wyróżnić poszczególne nuty, gdyż tak jak pisałem na początku, Pursuit jest w odbiorze jednolity. Zapach naprawdę fajny, szkoda tylko tej słabej projekcji i trwałości.

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Jakiś czas temu nabyłem (a właściwie wymieniłem) flakonik od kolegi starship'a ;)
No i cóż - zapach mi się nie spodobał.
Kompozycja to przede wszystkim dużo drewna z kadzidłem (choć tego drugiego zbyt wiele to tu nie ma) i czymś dziwnym, przypominającym przyprawy, co pewnie jest spowodowane poprzez takie a nie inne ujęcie nut drzewnych. Po jakimś czasie dochodzi ocieplająca ambra.
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że zapach ten nadaje się przede wszystkim na jesień - jest ciepły i trochę taki "spicy"... Reklama całkiem trafnie oddaje charakter Pursuit'a - gorąca sawanna, piach i męskość pasują do tego zapachu.
Niezła trwałość i projekcja.
Mi najbardziej przeszkadza wrażenie syntetyczności - możliwe, że to tylko efekt działania na mojej skórze, ale nie odpowiada mi ta woń. Ma w sobie coś drażniącego, co skutecznie mnie od niej odpycha...
Tak więc ostatecznie - przeciętniak.

starship
starship

Jakiś czas temu kupiłem w promocji flakon 50ml w Superpharm. Próbowałem go nosić teraz na wiosnę i nie, to zdecydowanie jesień ew. letnie wieczory spędzane na tarasie przy winie.
Jest słodycz mandarynki, jest ciepło ambry na tle łagodnego kadzidła. Trwałość na mnie 8h od 4h coraz blizej skory.

Czekam na jesień ; )

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Dunhill Pursuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Dunhill Pursuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dunhill Pursuit marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dunhill Pursuit marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Declaration L'Eau Cartier Declaration Creed Aventus Yves Saint Laurent M7 Kenzo Air Lalique Encre Noire Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Calvin Klein Contradiction Jean Paul Gaultier Le Male Calvin Klein CK One Shock For Him Bentley Bentley for Men Intense Hermes Terre d'Hermes Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Amouage Reflection Man Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Bvlgari Bvlgari Extreme By Kilian Straight to Heaven Lanvin L`Homme Sport Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme