Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

Dunhill London Alfred Dunhill dla mężczyzn

Dunhill London Alfred Dunhill dla mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 4

Dunhill London Alfred Dunhill dla mężczyzn Filmy
Dunhill London Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia Dunhill London Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Dunhill London marki Alfred Dunhill to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Dunhill London został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, piżmo, wanilia, jaśmin, róża, czerwone jabłko i geranium.

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Piżmo Wanilia Jaśmin Róża Czerwone jabłko Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dunhill London by Alfred Dunhill.

Dunhill London Recenzje Perfum

Mallure
Mallure

Dunhill London pachnie raczej jak unisex, ze wskazaniem na kobiety. Wyraźnie wyczuwalne róża i bez. Używam jako odświeżacz do zapachu w pokoju :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Dunhill London, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Dunhill London, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dunhill London marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dunhill London marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Kokorico Christian Dior Dior Homme Intense Kenzo Air Intense Carolina Herrera 212 Men Sean John Unforgivable Kenzo Air Cartier Roadster Christian Dior Eau Sauvage Bvlgari Bvlgari Man Calvin Klein Eternity For Men Chanel Allure Homme Edition Blanche Dolce&Gabbana D&G Bvlgari Black Gucci Gucci Pour Homme II Thierry Mugler A*Men Lancome Hypnôse Homme Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Christian Dior Dior Homme Chanel Bleu de Chanel Givenchy Pi