Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Dunhill Edition Alfred Dunhill dla mężczyzn

Dunhill Edition Alfred Dunhill dla mężczyzn

Dunhill Edition Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Dunhill Edition marki Alfred Dunhill to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Dunhill Edition został wydany w 1984 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alain Astori. Nutami głowy są lawenda, gałka muszkatołowa, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, geranium, konwalia, szałwia muszkatołowa i cyklamen; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, cedr virginia, ambra, fasolka tonka i jodła.

Lawenda Gałka muszkatołowa Bergamotka Cytryna Amalfi

Goździk (roślina) Jaśmin Geranium Konwalia Szałwia muszkatołowa Cyklamen

Wetyweria Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dunhill Edition by Alfred Dunhill.

Dunhill Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Dunhill Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Dunhill Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dunhill Edition marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dunhill Edition marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Truth For Men Creed Tabarome Givenchy Xeryus Penhaligon`s English Fern Tous Tous In Heaven Him Nobile 1942 Lavanda Nobile Bob Mackie Mackie for Men Czech & Speake Oxford & Cambridge Eclectic Collections Carte Blanche Creed Royal Scottish Lavender Detaille Par 4 Galimard Monsieur Galimard