Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Dunhill Edition Alfred Dunhill dla mężczyzn

Dunhill Edition Alfred Dunhill dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 1

Dunhill Edition Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Dunhill Edition marki Alfred Dunhill to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Dunhill Edition został wydany w 1984 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alain Astori. Nutami głowy są lawenda, gałka muszkatołowa, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, geranium, konwalia, szałwia muszkatołowa i cyklamen; nutami bazy są wetyweria, mech dębowy, cedr virginia, ambra, fasolka tonka i jodła.

Lawenda Gałka muszkatołowa Bergamotka Cytryna Amalfi

Goździk (roślina) Jaśmin Geranium Konwalia Szałwia muszkatołowa Cyklamen

Wetyweria Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Fasolka tonka Jodła

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dunhill Edition by Alfred Dunhill.

Dunhill Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Dunhill Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Dunhill Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dunhill Edition marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dunhill Edition marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Hugo Boss Boss Selection Dolce&Gabbana D&G Paco Rabanne Eau Paco Rabanne L`Occitane en Provence L'Occitan Eau de Toilette Penhaligon`s English Fern Geo. F. Trumper Eau de Quinine Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Lili Bermuda 32 North O Boticario Acqua di Colonia Fougere The American Line Air Force - Stealth Jacques Bogart Bogart Adolfo Dominguez Agua Fresca