Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Desire for a Man Alfred Dunhill dla mężczyzn

Desire for a Man Alfred Dunhill dla mężczyzn

Desire for a Man Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Desire for a Man marki Alfred Dunhill to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Desire for a Man został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są jabłko, neroli, bergamotka i cytryna; nutami serca są paczula, drzewo tekowe i róża; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Jabłko Neroli Bergamotka Cytryna

Paczula Drzewo tekowe Róża

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desire for a Man by Alfred Dunhill.

Xeryus Rouge

Desire for a Man Recenzje Perfum

Tommy H.
Tommy H.

Według mojego ego to perfum typowo na Swięta Bozego Narodzenia ;) dosłownie tak mi sie kojarzą...z kominkiem ,ogniskiem ,ciepłem..Ale sama kompozycja owocowa nad wymiar aż cieknie z niej polaczenie jabłka jakis innych owoców i ..tyle...brakuje tej kropki nad "Desire" >mało męski jak by dla nastolatka i gdzies juz ta czułem..w jakims wtórnym Ferrari. Swego czasu uwielbialem ten zapach ale teraz z perspektywy czasu nie wrócil bym do niego juz nie ten czas nie to miejsce,ale dzisiejsza "młodzież" może sobie tak pachnieć a nawet powinna!

Seth
Seth

W kompozycji tej skądinąd szacownej marki, zaspokajającej luksusowe potrzeby mężczyzny, zabrakło tak charakterystycznego dla niej stylu, wyrafinowania i tchnienia... luksusu właśnie. Wysoce nietrafiona nazwa. Nie ma tu pożądania – a jeżeli już to – tylko odpowiadające grze słów, niespełnione razczej pragnienie młodzieńca, aby stać się mężczyzną. Kolejny zapach skażony pogonią za poszerzeniem grona odbiorców i odmłodzeniem wizerunku marki. Na mojej skórze nieomal linearna, wyraźnie syntetyczna i smętnie owocowa woń z zagubioną różą, przenikana rachitycznym drewnem i pozbawioną charakteru paczulą, zaprawiona cukrem waniliowym i muśnięta piżmem. Przesłodzona i jedynie uzurpująca sobie prawo do charakterystycznej przestrzeni i świeżości kompozycja, kojarzy się mi z nobliwym angielskim stylem marki niczym oranżadka w proszku. Mogę sobie wyobrazić jej zastosowanie jedynie przy wysoce niezobowiązujących okazjach: jesień/zima/wiosna. Ekspozycja i trwałość umiarkowane, niska cena może być atutem. W skali (1-6): za kompozycję - 3; oryginalność - 4; intensywność - 3; trwałość - 4. Ocen końcowa: 3,50.

belor
belor

Desire to jeden z pierwszych zapachów, które poznałem, a który zapadł mi w pamięć i w sumie został ze mną.
Jest ciepły, słodki, i mojej opinii bardzo zmysłowy. W kategoriach czysto aromatycznych, to proste połączenie przydymionych owoców z wanilią (szczególnie jabłka i neroli), raczej liniowe, jednak pełne uroku. Myślę, że to jedne z najlepszych (o ile nie najlepsze) perfum w portfolio Dunhilla.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Desire for a Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Desire for a Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desire for a Man marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desire for a Man marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Yves Saint Laurent M7 Yves Saint Laurent Kouros Laura Biagiotti Roma per Uomo Davidoff Zino Davidoff Hermes Terre d'Hermes Loewe Loewe 7 Givenchy Xeryus Rouge Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Valentino V pour Homme Yves Saint Laurent Body Kouros Thierry Mugler B*Men Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Chanel Antaeus Christian Dior Fahrenheit Gucci Gucci Pour Homme II Kenzo Kenzo pour Homme Bvlgari Bvlgari Man Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme