Marki » A » aromatyczno - zielone « Grupy

Desire Blue Alfred Dunhill dla mężczyzn

morski
Desire Blue Alfred Dunhill dla mężczyzn Filmy
Desire Blue Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Desire Blue marki Alfred Dunhill to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Desire Blue został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są liczi, mandarynka, lotos i bergamotka; nutami serca są pomarańcza, brazylijskie drzewo różane i nuty morskie; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo i benzoes.

Liczi Mandarynka Lotos Bergamotka

Pomarańcza Brazylijskie drzewo różane Nuty morskie

Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desire Blue by Alfred Dunhill.

Air

Desire Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Desire Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Desire Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desire Blue marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desire Blue marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella Liz Claiborne Claiborne Sport L`Occitane en Provence The Vert  (Green Tea) Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo L`Erbolario Mirto Ted Lapidus Creation The Vert DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch MAC Creations Greenify O Boticario Acqua di Colonia Lavanda Humiecki & Graef Skarb Demeter Fragrance Cannabis Flower Demeter Fragrance Grass