Marki » A » aromatyczno - zielone « Grupy

Desire Blue Alfred Dunhill dla mężczyzn

morski
Desire Blue Alfred Dunhill dla mężczyzn Filmy
Desire Blue Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Desire Blue marki Alfred Dunhill to aromatyczno - zielone perfumy dla mężczyzn. Desire Blue został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Romano. Nutami głowy są liczi, mandarynka, lotos i bergamotka; nutami serca są pomarańcza, brazylijskie drzewo różane i nuty morskie; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo i benzoes.

Liczi Mandarynka Lotos Bergamotka

Pomarańcza Brazylijskie drzewo różane Nuty morskie

Fasolka tonka Ambra Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desire Blue by Alfred Dunhill.

Air

Desire Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Desire Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Desire Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desire Blue marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desire Blue marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Calvin Klein Escape L`Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan Guy Laroche Horizon Nasomatto Hindu Grass L`Artisan Parfumeur The Pour Un Ete L`Erbolario Mirto L`Erbolario Verde Lorenzo Villoresi Yerbamate Aroma M Geisha O-Cha DL & Co Timeless: Cassis Pocket Watch Gendarme Gendarme Jalaine Green Tea