Marki » A » orientalno - fougere « Grupy

Desire Black Alfred Dunhill dla mężczyzn

Desire Black Alfred Dunhill dla mężczyzn

Desire Black Alfred Dunhill dla mężczyzn Zdjęcia

Desire Black marki Alfred Dunhill to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Desire Black został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są czarny pieprz, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są szafran, cyprys i róża; nutami bazy są wetyweria, olibanum i ambra.

Czarny pieprz Bergamotka Grejpfrut

Szafran Cyprys Róża

Wetyweria Olibanum Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Desire Black by Alfred Dunhill.

Desire Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alfred Dunhill Desire Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alfred Dunhill Desire Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Desire Black marki Alfred Dunhill. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Desire Black marki Alfred Dunhill reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jean Paul Gaultier Le Male Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Borsalino Panama Clive Christian X for Men Fragrances of Ireland Patrick Jo Malone Amber & Lavender Opus Oils Divine: Eros Ted Lapidus Ted Luciano Soprani Luciano Soprani Bond No 9 Cooper Square Adolfo Dominguez U Black Hombre Amouage The Library Collection Opus II