Marki » A » skórzane « Grupy

Alford & Hoff Alford & Hoff dla mężczyzn

Alford & Hoff Alford & Hoff dla mężczyzn

Alford & Hoff Alford & Hoff dla mężczyzn Zdjęcia

Alford & Hoff marki Alford & Hoff to skórzane perfumy dla mężczyzn. Alford & Hoff został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są cytrusy i nuty ziołowe; nutami serca są wanilia, fasolka tonka i rum; nutami bazy są ambra, skóra i zamsz.

Cytrusy Nuty ziołowe

Wanilia Fasolka tonka Rum

Ambra Skóra Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alford & Hoff by Alford & Hoff.

Alford & Hoff Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Cytrusy, zioła, szczypta lawendy - klasyczne otwarcie męskich perfum, które szybko ustępuje orientalnemu, ciepłemu, ale męskiemu klimatowi. Żywica bursztynowa, skóra ale nie za ekspansywna, odrobina męsko skrojonej wanilii i jakiegoś mocniejszego alkoholu, zapewne w ciemniejszym kolorze. Cały czas mam też wrażenie, że wyczuwam przyprawy, ale co to, poza pieprzem mogło by być, to nie mam zielonego pojęcia. W tle są też jakieś drzewne nuty - cedr? wetiweria? Diabli wiedzą...

To jednoznacznie męskie perfumy, raczej mocne, aromatyczne i na chłodniejszą porę. Gdyby nie rok wypuszczenia na rynek - 2009 - w życiu bym nie wpadła na pomysł, że to nie zapach o dekadę bądź dwie wcześniejszy.

Trwałość i projekcja więcej, niż bardzo dobre. Może to nic szczególnie ekstrawaganckiego czy wysoce oryginalnego, ale absolutnie rozumiem, że mogą się podobać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alford & Hoff Alford & Hoff, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alford & Hoff Alford & Hoff, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alford & Hoff marki Alford & Hoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alford & Hoff marki Alford & Hoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Trussardi Trussardi Uomo Etat Libre d`Orange Charogne Daniel Hechter Caractere Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Byredo Baudelaire Aus Liebe zum Duft Aus Liebe zum Duft No 1 Knize Knize Ten Ayala Moriel Espionage Truefitt & Hill Spanish Leather Montale Aoud Leather L`Artisan Parfumeur Traversee du Bosphore Puredistance M