Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

kokosowy
tropikalny
agarowy
Zafeer Oud Vanille Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zafeer Oud Vanille marki Alexandre.J to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zafeer Oud Vanille został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są skóra, kokos i toffee; nutami serca są goździk (przyprawa), fasolka tonka, białe drzewa i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, agar (oud) i wanilia.

Skóra Kokos Toffee

Goździk (przyprawa) Fasolka tonka Białe drzewa Ylang-ylang

Piżmo Agar (oud) Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zafeer Oud Vanille by Alexandre.J.

Zafeer Oud Vanille Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Zafeer Oud Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Zafeer Oud Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zafeer Oud Vanille marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zafeer Oud Vanille marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Boucheron Jaipur Saphir Comptoir Sud Pacifique Vanille Coco Escada Escada Magnetism Isabella Rossellini IsaBella Thierry Mugler Angel Forever Guerlain La Petite Robe Noire Creed Sublime Vanille Laurence Dumont Vanille Orientale Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Anna Dello Russo The Scent of Anna Dello Russo Ulric de Varens Miss Varens Nejma Nejma 7