Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

kokosowy
tropikalny
agarowy
Zafeer Oud Vanille Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Zafeer Oud Vanille marki Alexandre.J to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zafeer Oud Vanille został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są skóra, kokos i toffee; nutami serca są goździk (przyprawa), fasolka tonka, białe drzewa i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, agar (oud) i wanilia.

Skóra Kokos Toffee

Goździk (przyprawa) Fasolka tonka Białe drzewa Ylang-ylang

Piżmo Agar (oud) Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zafeer Oud Vanille by Alexandre.J.

Zafeer Oud Vanille Recenzje Perfum

Zafeer Oud Vanille by Alexandre.J 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Zafeer Oud Vanille, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Zafeer Oud Vanille, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zafeer Oud Vanille marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zafeer Oud Vanille marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Citrus Thierry Mugler Angel Caprice de Star Calypso St. Barth Lea Annick Goutal Vanille Exquise Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Victoria`s Secret Amber Romance Les Petits Plaisirs Vanille Troublante Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Laurence Dumont Creme Brulee Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar