Marki » A » orientalno - waniliowe « Grupy

Silver Ombre Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Silver Ombre Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Silver Ombre Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Silver Ombre marki Alexandre.J to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Silver Ombre został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytryna i gruszka; nutami serca są róża, olibanum, goździk (przyprawa) i drzewo sandałowe; nutami bazy są piżmo i ambra.

Cytryna Gruszka

Róża Olibanum Goździk (przyprawa) Drzewo sandałowe

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Silver Ombre by Alexandre.J.

Silver Ombre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Silver Ombre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Silver Ombre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Silver Ombre marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Silver Ombre marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Lancome Hypnose Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Guerlain Shalimar Yellow Gold Limited Edition Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Creed Sublime Vanille Victoria`s Secret Amber Romance Alyssa Ashley Vanilla Sage Machado Onyx Ava Luxe Loves True Bluish Light Teufels Kuche Lament Carol`s Daughter Ecstasy LR Harem