Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Pure Art Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Pure Art Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Pure Art Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Pure Art marki Alexandre.J to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Pure Art został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka i cedr; nutami serca są jaśmin i agar (oud); nutami bazy są drzewo sandałowe, ambrette (piżmo ambrowe), heliotrop, fasolka tonka, koktajl black vanilla husk, paczula i wyszukane drewna.

Bergamotka Cedr

Jaśmin Agar (oud)

Drzewo sandałowe Ambrette (piżmo ambrowe) Heliotrop Fasolka tonka Koktajl Black Vanilla Husk Paczula Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure Art by Alexandre.J.

Pure Art Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Pure Art, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Pure Art, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure Art marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure Art marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Guerlain Vol de Nuit Evasion Alfred Dunhill Desire for a Man Ted Lapidus Altamir Joop! Joop! Femme Yves Rocher Hoggar Montale Red Vetyver becker.eshaya Golden Amber Serge Lutens Borneo 1834 Van Gils Puur Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After)