Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Oscent White Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Oscent White Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Oscent White Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oscent White marki Alexandre.J to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oscent White został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi balsam gurjan; nutami serca są elemi, drzewo sandałowe i paczula; nutami bazy są piżmo, wanilia i labdanum.

Balsam gurjan

Elemi Drzewo sandałowe Paczula

Piżmo Wanilia Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscent White by Alexandre.J.

Oscent White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Oscent White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Oscent White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscent White marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscent White marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Avon Bond Girl 007 Forever Davidoff Silver Shadow Barbara Bui Le Parfum FCUK FCUK Him Montale Full Incense Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Cristaux d'Agrumes Al Haramain Perfumes Mukhallath Al Quds Teufels Kuche Patchouly Incubus Montblanc Individuel L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Alfred Dunhill Desire for a Man Sonoma Scent Studio Tabac Aurea