Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Oscent Black Alexandre.J dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 5

dymny
tytoniowy
Oscent Black Alexandre.J dla mężczyzn Zdjęcia Oscent Black Alexandre.J dla mężczyzn Zdjęcia

Oscent Black marki Alexandre.J to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Oscent Black został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są anyż i imbir; nutami serca są cedr, olibanum, paczula, białe drzewa i tytoń; nutami bazy są piżmo, wanilia i labdanum.

Anyż Imbir

Cedr Olibanum Paczula Białe drzewa Tytoń

Piżmo Wanilia Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oscent Black by Alexandre.J.

Oscent Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Oscent Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Oscent Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oscent Black marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oscent Black marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Davidoff Silver Shadow Pure Blend Adidas Adidas 3 Extreme Pour Lui Rochas Desir Pour Homme Prada No3 Cuir Amber Etro Shaal Nur Animale Animale Animale for Men Tesori d`Oriente Legno di Guajaco DSH Perfumes Michelangelo I Profumi di Firenze Ambra del Nepal Donna Karan Cashmere Mist Liquid Nude Sonoma Scent Studio Incense Pure Ramon Molvizar Black Cube