Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Liyoli Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Liyoli Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

wodny
Liyoli Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Liyoli marki Alexandre.J to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Liyoli został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są grejpfrut i nuty wodne; nutami serca są jaśmin, piwonia i gruszka; nutami bazy są cedr, białe piżmo, wanilia, fiołek, drzewo sandałowe i wyszukane drewna.

Grejpfrut Nuty wodne

Jaśmin Piwonia Gruszka

Cedr Białe piżmo Wanilia Fiołek Drzewo sandałowe Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Liyoli by Alexandre.J.

Liyoli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Liyoli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Liyoli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Liyoli marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Liyoli marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Davidoff Cool Water Issey Miyake L'eau d'Issey Missoni Missoni Acqua Oscar de la Renta Oscar Bamboo Reminiscence Rem Bath and Body Works Freshwater Cucumber Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Roberto Capucci Nuance Ebba Los Angeles Miss Marisa Kristen Michele Notes Fraiches