Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Legacy White Alexandre.J dla kobiet

Legacy White Alexandre.J dla kobiet

Legacy White Alexandre.J dla kobiet Zdjęcia

Legacy White marki Alexandre.J to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Legacy White został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, cytryna i czarna porzeczka; nutami serca są jaśmin, mirt, kwiat pomarańczy i paczula; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka Mandarynka Cytryna Czarna porzeczka

Jaśmin Mirt Kwiat pomarańczy Paczula

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legacy White by Alexandre.J.

Legacy White Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Legacy White, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Legacy White, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legacy White marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legacy White marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Aramis Aramis Always for Her Giorgio Armani Armani Mania Diesel Diesel Green Feminine Lancaster Aquazur Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit The Body Shop White Musk Kenneth Cole Reaction for Her Oscar de la Renta Oscar Gold Anamor All That Matters Bill Blass Couture 3 Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Bruno Acampora Seplasia