Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Legacy WB Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Legacy WB Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Legacy WB Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Legacy WB marki Alexandre.J to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Legacy WB został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i dzięgiel; nutami serca są gruszka, mimoza i jaśmin; nutami bazy są wyszukane drewna, irys, ambrette (piżmo ambrowe), drzewo sandałowe, fiołek, wanilia i paczula.

Bergamotka Dzięgiel

Gruszka Mimoza Jaśmin

Wyszukane drewna Irys Ambrette (piżmo ambrowe) Drzewo sandałowe Fiołek Wanilia Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Legacy WB by Alexandre.J.

Legacy WB Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Legacy WB, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Legacy WB, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Legacy WB marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Legacy WB marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Gucci Gucci Rush 2 Lancaster Aquazur Al-Rehab Maysoon Hermes Kelly Caleche Yves Saint Laurent Elle Salvador Dali Daring Gold Succes de Paris Fujiyama Ajmal Unveil Marc Jacobs Daisy Pop Art Edition FUBU Plush