Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Heaven Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Heaven Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn

Heaven Alexandre.J dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Heaven marki Alexandre.J to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Heaven został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, nuty zielone i nuty wodne; nutami bazy są białe piżmo, różowy pieprz, wetyweria i wyszukane drewna.

Bergamotka Grejpfrut Cytryna

Kwiat pomarańczy Nuty zielone Nuty wodne

Białe piżmo Różowy pieprz Wetyweria Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Heaven by Alexandre.J.

Heaven Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandre.J Heaven, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandre.J Heaven, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Heaven marki Alexandre.J. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Heaven marki Alexandre.J reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Calvin Klein Eternity Purple Orchid Cerruti Cerruti 1881 Blanc Marc Jacobs Daisy Givenchy Les Parfums Mythiques - Le De Givenchy L`Erbolario Iris Victoria`s Secret Body by Victoria Emanuel Ungaro Divas Ramon Molvizar Sol (Sun) Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Bond No 9 Astor Place Annayake Annayake Pour Elle Light Chloe Love