Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Enigma Alexandra de Markoff dla kobiet

Enigma Alexandra de Markoff dla kobiet

aldehydowy

Enigma marki Alexandra de Markoff to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Enigma został wydany w 1972 roku. Nutami głowy są aldehydy, zielona trawa, , kolendra, nuty zielone i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin i róża; nutami bazy są przyprawy, ambra, paczula, nuty drzewne i mech dębowy.

Aldehydy Zielona trawa Kolendra Nuty zielone Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin Róża

Przyprawy Ambra Paczula Nuty drzewne mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enigma by Alexandra de Markoff.

Enigma Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexandra de Markoff Enigma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexandra de Markoff Enigma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enigma marki Alexandra de Markoff. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enigma marki Alexandra de Markoff reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession for Men Ralph Lauren Purple Label Tom Ford Oud Wood Pierre Cardin Revelation Energy Alexander McQueen Kingdom Limited Edition Cerruti Cerruti 1881 Black Tauer Perfumes 05 Incense Extreme Bijan Bijan With a Twist for Men Miller Harris L`Air de Rien Lorenzo Villoresi Patchouli DSH Perfumes Vintage Patchouly En Voyage Perfumes Makeda