Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

My Queen Light Mist Alexander McQueen dla kobiet

My Queen Light Mist Alexander McQueen dla kobiet

My Queen Light Mist Alexander McQueen dla kobiet Zdjęcia My Queen Light Mist Alexander McQueen dla kobiet Zdjęcia

My Queen Light Mist marki Alexander McQueen to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. My Queen Light Mist został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut i czerwona porzeczka; nutami serca są fiołek i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula, herbata i białe piżmo.

Różowy grejpfrut Czerwona porzeczka

Fiołek Róża

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Herbata Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Queen Light Mist by Alexander McQueen.

My Queen Light Mist Recenzje Perfum

samsara
samsara

Moje odczucia co do tych perfum są skrajnie odmienne od tych mej Przedmówczyni. Ja również flaszkę tę nabyłam w ciemno, ale była to chyba najbardziej udana tego typu randka z zapachem. Uwielbiam wersję light mist, pasuje mi dużo bardziej niż pierwowzór. Cytrusów w tym zapachu nie wyczuwam prawie wcale, jak dla mnie dominującą nutą w tym zapachu jest herbata, jest to herbata miękko ułożona na ciepłej kołderce z płatków róż i fiołków i przykryta paczulowo-piżmowym kocykiem. Zapach w odbiorze ciepły i orientalny, a owa herbata-śmiało wyglądająca spod misternie przygotowanego posłania nadaje mu powiewu świeżości i lekkości, stąd kompozycja jest cudownie zbalansowana. Ja uwielbiam ten zapach, nie wiem czemu kojarzy mi się z Ditą von Teese i z kompozycjami spod szyldu Agent Provocateur.

bilionerka
bilionerka

My Queen Light Mist kupiłam w ciemno. W końcu to Alexander McQueen! Spodziewałam się, że zapach będzie bardziej złożony. W pierwszej fazie jest mocno cytrusowy (nie wiem czemu czuję cytrynę), a poźniej już tylko czuć czerwoną porzeczkę i to w wersji nieco chemicznej. Jest to taki sobie świeżak na lato. Nic szczególnego. Wolę zapachy z pazurem.

My Queen Light Mist by Alexander McQueen 4.33 out of 5 based on 6 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexander McQueen My Queen Light Mist, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexander McQueen My Queen Light Mist, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Queen Light Mist marki Alexander McQueen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Queen Light Mist marki Alexander McQueen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Samsara Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Dolce&Gabbana By Chopard Madness Max Mara Kashmina Touch John Galliano John Galliano Christian Lacroix Tumulte pour Homme Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Alexander McQueen Kingdom Alexander McQueen My Queen Lalique Perles De Lalique Givenchy Organza Indecence Cartier Le Baiser Du Dragon Coty Pret a Porter Kenzo Kenzo Amour Diptyque Tam Dao Christian Dior Poison Agent Provocateur L'Agent Mauboussin Mauboussin Bvlgari Omnia Crystalline