Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kingdom Summer Alexander McQueen dla kobiet

Kingdom Summer Alexander McQueen dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Kingdom Summer marki Alexander McQueen to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Kingdom Summer został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i neroli; nutami serca są jaśmin, imbir i różowy pieprz; nutami bazy są paczula, mirra i wanilia.

Bergamotka Mandarynka Neroli

Jaśmin Imbir Różowy pieprz

Paczula Mirra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kingdom Summer by Alexander McQueen.

Kingdom

Kingdom Summer Recenzje Perfum

Kingdom Summer by Alexander McQueen 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexander McQueen Kingdom Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexander McQueen Kingdom Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kingdom Summer marki Alexander McQueen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kingdom Summer marki Alexander McQueen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Giorgio Armani Onde Extase Parfum d`Empire Cuir Ottoman Coty Truly Lace DSH Perfumes Essenza dell'Ibisco (Italian Journey No. 6) Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette DSH Perfumes Cielle Tauer Perfumes 09 Orange Star Rasasi Al Lulu Al Aswad Donatella Pecci Blunt Diable Au Corps Bourjois Clin d'Oeil Passionate