Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Kingdom Limited Edition Alexander McQueen dla kobiet

Kingdom Limited Edition Alexander McQueen dla kobiet

lekko korzenny

Kingdom Limited Edition marki Alexander McQueen to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Kingdom Limited Edition został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są pomarańcza, tunezyjskie neroli, sycylijska mandarynka i bergamotka; nutami serca są jaśmin, imbir, różowy pieprz i róża; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, wanilia i olej mirrowy.

Pomarańcza Tunezyjskie neroli Sycylijska mandarynka Bergamotka

Jaśmin Imbir Różowy pieprz Róża

Paczula Drzewo sandałowe Wanilia Olej mirrowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kingdom Limited Edition by Alexander McQueen.

Kingdom Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexander McQueen Kingdom Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexander McQueen Kingdom Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kingdom Limited Edition marki Alexander McQueen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kingdom Limited Edition marki Alexander McQueen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Yves Saint Laurent M7 Bijan Bijan With a Twist for Men Matthew Williamson Incense Bois 1920 Real Patchouly Rodier Rodier pour Femme Guerlain Les Voyages Olfactifs 02 Paris-New York Ella Mikao Yujin Men Lili Bermuda Cedarwood Prada Prada Intense Rasasi Dhaneloudh Al Nafees Avon Turn 4XT