Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Kingdom Limited Edition 2005 Alexander McQueen dla kobiet

Kingdom Limited Edition 2005 Alexander McQueen dla kobiet

Miałem: 4

Kingdom Limited Edition 2005 marki Alexander McQueen to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Kingdom Limited Edition 2005 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są tunezyjskie neroli i cytrusy; nutami serca są jaśmin, imbir i różowy pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i mirra.

Tunezyjskie neroli Cytrusy

Jaśmin Imbir Różowy pieprz

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kingdom Limited Edition 2005 by Alexander McQueen.

Kingdom Limited Edition 2005 Recenzje Perfum

Kingdom Limited Edition 2005 by Alexander McQueen 3.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kingdom Limited Edition 2005 marki Alexander McQueen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kingdom Limited Edition 2005 marki Alexander McQueen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cacharel Gloria Cacharel Nemo Comptoir Sud Pacifique Mage D'Orient Robert Piguet Visa 2007 Manuel Canovas Ballade Verte Sonoma Scent Studio Sienna Musk Sonoma Scent Studio Tabac Aurea DSH Perfumes Michelangelo Loriblu Sensual Seduction Man Montale Full Incense Creed Spice and Wood Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre