Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Kingdom Limited Edition 2005 Alexander McQueen dla kobiet

Kingdom Limited Edition 2005 Alexander McQueen dla kobiet

Miałem: 4

Kingdom Limited Edition 2005 marki Alexander McQueen to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Kingdom Limited Edition 2005 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są tunezyjskie neroli i cytrusy; nutami serca są jaśmin, imbir i różowy pieprz; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i mirra.

Tunezyjskie neroli Cytrusy

Jaśmin Imbir Różowy pieprz

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kingdom Limited Edition 2005 by Alexander McQueen.

Kingdom Limited Edition 2005 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kingdom Limited Edition 2005 marki Alexander McQueen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kingdom Limited Edition 2005 marki Alexander McQueen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Guerlain Samsara Eau de Parfum Serge Lutens Arabie Lolita Lempicka Midnight Cattier Eau Boisee Il Profvmo Osmo Scents Encens Epice Geoffrey Beene Grey Flannel ID Parfums Ilaya Sonoma Scent Studio Encens Tranquille Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre By Kilian Pure Oud Avon Outspoken by Fergie Dorin Un Air d’Arabie Musk