Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Kingdom Limited Edition 2004 Alexander McQueen dla kobiet

Kingdom Limited Edition 2004 Alexander McQueen dla kobiet

lekko korzenny

Kingdom Limited Edition 2004 marki Alexander McQueen to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Kingdom Limited Edition 2004 został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, bergamotka i sycylijska cytryna; nutami serca są różowy pieprz, indyjski jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i indonezyjska mirra.

Kwiat pomarańczy Bergamotka Sycylijska cytryna

Różowy pieprz Indyjski jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Wanilia Indonezyjska mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kingdom Limited Edition 2004 by Alexander McQueen.

Kingdom Limited Edition 2004 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexander McQueen Kingdom Limited Edition 2004, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kingdom Limited Edition 2004 marki Alexander McQueen. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kingdom Limited Edition 2004 marki Alexander McQueen reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Narcisse Van Cleef & Arpels First Love Rance 1795 Rouge Yves Saint Laurent Nu Eau de Toilette La Maison de la Vanille Vanille Fleurie de Tahiti Penhaligon`s Cornubia essence Secret Love Essentially Me Fauve Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Tonatto Profumi M'oma Yardley Baroque Bath House Indian Ginger and Orchid