Marki » A » drzewne « Grupy

002 Alexa Lixfeld dla mężczyzn

002 Alexa Lixfeld dla mężczyzn

002 Alexa Lixfeld dla mężczyzn Zdjęcia

002 marki Alexa Lixfeld to drzewne perfumy dla mężczyzn. 002 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, bergamotka i kardamon; nutami serca są paczula, cedr virginia, jaśmin, balsam copahu, balsam gurjan i olibanum; nutami bazy są benzoes, fasolka tonka, drzewo sandałowe i wetyweria.

Pomarańcza Cytryna Bergamotka Kardamon

Paczula Cedr Virginia Jaśmin Balsam Copahu Balsam gurjan Olibanum

Benzoes Fasolka tonka Drzewo sandałowe Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 002 by Alexa Lixfeld.

002 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexa Lixfeld 002, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexa Lixfeld 002, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 002 marki Alexa Lixfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 002 marki Alexa Lixfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Bond No 9 Riverside Drive Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Pierre Balmain Miss Balmain Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel Lorenzo Villoresi Vetiver Zara Vetiver Le Labo Vanille 44 Paris Caron L`Anarchiste Jacques Bogart Witness Cuba Paris Cuba Black Givenchy Ange ou Demon Poesie d’un Parfum d’Hiver Santal d’Hiver Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver