Marki » A » kwiatowe « Grupy

001 Alexa Lixfeld dla kobiet

001 Alexa Lixfeld dla kobiet

001 Alexa Lixfeld dla kobiet Zdjęcia

001 marki Alexa Lixfeld to kwiatowe perfumy dla kobiet. 001 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna i nuty zielone; nutami serca są olej różany, jaśmin, cedr, paczula, szafran i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są wanilia, piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Pomarańcza Cytryna Nuty zielone

Olej różany Jaśmin Cedr Paczula Szafran Anyż gwiazdkowaty

Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 001 by Alexa Lixfeld.

001 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexa Lixfeld 001, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexa Lixfeld 001, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 001 marki Alexa Lixfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 001 marki Alexa Lixfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Christian Lacroix Eau Florale Stella McCartney Sheer Stella 2006 Guerlain Cruel Gardenia Lise Watier Capteur de Reves Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette Serge Lutens Tubereuse Criminelle Nina Ricci L`Air du Temps Noel Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Jalaine Gardenia Elizabeth Taylor Violet Eyes L`Erbolario Frutto della Passione