Marki » A » kwiatowe « Grupy

001 Alexa Lixfeld dla kobiet

001 Alexa Lixfeld dla kobiet

001 Alexa Lixfeld dla kobiet Zdjęcia

001 marki Alexa Lixfeld to kwiatowe perfumy dla kobiet. 001 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna i nuty zielone; nutami serca są olej różany, jaśmin, cedr, paczula, szafran i anyż gwiazdkowaty; nutami bazy są wanilia, piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Pomarańcza Cytryna Nuty zielone

Olej różany Jaśmin Cedr Paczula Szafran Anyż gwiazdkowaty

Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 001 by Alexa Lixfeld.

001 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alexa Lixfeld 001, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alexa Lixfeld 001, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 001 marki Alexa Lixfeld. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 001 marki Alexa Lixfeld reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Eau De Fleur de Thé Le Labo Fleur d`Oranger 27 Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Nina Ricci L'Air du Temps Colombes Couleur Tsi-La Organic Ilang Ilang Bond No 9 Park Avenue Il Profvmo Cafe Vert Durance en Provence Jasmin Hilde Soliani Ti Amo: Margherita Givenchy Hot Couture Acca Kappa Mimosa Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947