Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Woman In Rose Alessandro Dell` Acqua dla kobiet

Woman In Rose Alessandro Dell` Acqua dla kobiet

Miałem: 1

lekko korzenny
Woman In Rose Alessandro Dell` Acqua dla kobiet Zdjęcia Woman In Rose Alessandro Dell` Acqua dla kobiet Zdjęcia

Woman In Rose marki Alessandro Dell` Acqua to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Woman In Rose został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są różowy pieprz i bergamotka; nutami serca są frezja, jaśmin i mięta; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Różowy pieprz Bergamotka

Frezja Jaśmin Mięta

Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woman In Rose by Alessandro Dell` Acqua.

Woman In Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alessandro Dell` Acqua Woman In Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woman In Rose marki Alessandro Dell` Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woman In Rose marki Alessandro Dell` Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Hermes Hiris Elizabeth Arden Blue Grass Carolina Herrera AquaFlore Guerlain Aqua Allegoria Angelique Lilas Valentino Valentino Parfums Elite Elite Gold Limited Edition Orlane Fleurs d`Orlane Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Palm Gap Heaven Vicky Tiel Ethere D.S. & Durga Siberian Snow Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style