Marki » A » aromatyczne « Grupy

Alessandro Dell` Acqua Man Alessandro Dell` Acqua dla mężczyzn

Alessandro Dell` Acqua Man Alessandro Dell` Acqua dla mężczyzn

Alessandro Dell` Acqua Man Alessandro Dell` Acqua dla mężczyzn Zdjęcia Alessandro Dell` Acqua Man Alessandro Dell` Acqua dla mężczyzn Zdjęcia Alessandro Dell` Acqua Man Alessandro Dell` Acqua dla mężczyzn Zdjęcia

Alessandro Dell` Acqua Man marki Alessandro Dell` Acqua to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Alessandro Dell` Acqua Man został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są ananas, mandarynka, grejpfrut, bergamotka, kwiat pomarańczy i cytryna; nutami serca są indyjski jaśmin, indonezyjski goździk, szałwia muszkatołowa, gwatemalski kardamon i geranium bourbon; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, drzewo kaszmirowe i cedr.

Ananas Mandarynka Grejpfrut Bergamotka Kwiat pomarańczy Cytryna

Indyjski jaśmin Indonezyjski goździk Szałwia muszkatołowa Gwatemalski kardamon Geranium bourbon

Drzewo sandałowe Piżmo Drzewo kaszmirowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Alessandro Dell` Acqua Man by Alessandro Dell` Acqua.

Alessandro Dell` Acqua Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Alessandro Dell` Acqua Man marki Alessandro Dell` Acqua. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Alessandro Dell` Acqua Man marki Alessandro Dell` Acqua reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Davidoff Cool Water Freeze Me Fragonard Concerto Etienne Aigner XXX Large Aigner Diptyque L'Eau de L'Eau Penhaligon`s Lavandula Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Emilio Pucci Sole 149 Lostmarch Din-Dan Parfums Berdoues Lavandula Vera Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Washington Tremlett Hampstead Water Michel Germain Tattoo