Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Nefertum Alchimista dla kobiet i mężczyzn

Nefertum Alchimista dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Nefertum Alchimista dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Nefertum marki Alchimista to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Nefertum został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i agar (oud); nutami serca są cedr i szafran; nutami bazy są paczula i wanilia.

Bergamotka Agar (oud)

Cedr Szafran

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nefertum by Alchimista.

Nefertum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alchimista Nefertum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alchimista Nefertum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nefertum marki Alchimista. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nefertum marki Alchimista reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Nez a Nez Figues et Garçons LR Bruce Willis Omega Omega Aqua Terra Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man L`Erbolario Tea & Cedar The American Line Army - Patton Adolfo Dominguez U Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Paco Rabanne Ultraviolet Man Aurore Borealis Edition Prada Infusion d`Homme Lalique Lalique Pour Homme CB I Hate Perfume Greenbriar 1968