Marki » A » drzewno - aromatyczne « Grupy

Nefertum Alchimista dla kobiet i mężczyzn

Nefertum Alchimista dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Nefertum Alchimista dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Nefertum marki Alchimista to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Nefertum został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i agar (oud); nutami serca są cedr i szafran; nutami bazy są paczula i wanilia.

Bergamotka Agar (oud)

Cedr Szafran

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nefertum by Alchimista.

Nefertum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alchimista Nefertum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alchimista Nefertum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nefertum marki Alchimista. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nefertum marki Alchimista reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Otto Kern Cycle Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Dana Navy for Men Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna Czech & Speake Cuba Bruno Banani Scent From Heaven Cartier Roadster Sport Annick Goutal Ninfeo Mio Creed Cuir de Russie Ralph Lauren Big Pony 4 Sinfonia di Note Bouquet de Bois