Marki » A » szyprowo - owocowe « Grupy

migdałowy
wiśniowy
orzechowy
Nefertiti Alchimista dla kobiet Zdjęcia

Nefertiti marki Alchimista to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Nefertiti został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są wiśnia i pomarańcza; nutami serca są migdał i paczula; nutami bazy są mech dębowy i wanilia.

Wiśnia Pomarańcza

Migdał Paczula

Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nefertiti by Alchimista.

Nefertiti Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alchimista Nefertiti, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alchimista Nefertiti, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nefertiti marki Alchimista. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nefertiti marki Alchimista reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Rochas Femme Rochas ID Parfums Andalucia Mauboussin Mauboussin Keiko Mecheri Ume Paco Rabanne Ultraviolet Aquatic Plastic Marks and Spencer Truly Decadent Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Women Seven Skies Chelsea Girls Lacoste Love of Pink Jean Patou Colony Lomani AB Spirit Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Wings