Marki » A » aromatyczne « Grupy

Enapay Alchimista dla kobiet i mężczyzn

Enapay Alchimista dla kobiet i mężczyzn

Enapay Alchimista dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Enapay marki Alchimista to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Enapay został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są jaśmin i cynamon; nutami bazy są drzewo sandałowe i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna

Jaśmin Cynamon

Drzewo sandałowe Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Enapay by Alchimista.

Enapay Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alchimista Enapay, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alchimista Enapay, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Enapay marki Alchimista. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Enapay marki Alchimista reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Kenzo KenzoKi Ginger Flower (Euphoric) Cattier Tonissima Brooks Brothers New York for Gentlemen Jeanne Arthes Love Generation Freedom Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Roger & Gallet L`Homme Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Caswell Massey English Lavander Sage Machado Sage D.S. & Durga Burning Barbershop Solinotes Coco