Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Femina Alberta Ferretti dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

ozonowy
wodny

Femina marki Alberta Ferretti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Femina został wydany w 1993 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, piżmo, jaśmin, gardenia, drzewo sandałowe, gorzka pomarańcza, mandarynka, liść fiołka, mimoza, arbuz i aksamitka.

Wetyweria Piżmo Jaśmin Gardenia Drzewo sandałowe Gorzka pomarańcza Mandarynka Liść fiołka Mimoza Arbuz Aksamitka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femina by Alberta Ferretti.

Femina Recenzje Perfum

maszula
maszula

Bardzo dziwny zapach. Niby kwiatowy,lecz nie są to przyjemne w odbiorze kwiaty. Zapach jest raczej kwiatowo zwierzęcy, wilgotny, duszny, intymny można nawet rzec, że jakby przytęchły. Otwierał się dusznymi białymi kwiatami i wetywerią, potem było już coraz więcej wilgoci i wyuzdania o ile można tak określic. RZeczywiście mocno wyczuwalna aksamitka, co by może wyróżnia ten zapach i nadaje mu specyficznego charakteru. Nie wiem na jakie okazje mogłabym się nim skrapiac. Próbowałam go wiele razy i nie wyłapałam ani jednej przyjaznej mi nuty. Kojarzył mi sie wyjątkowo intymnie, ze spoconym od łóżkowych igraszek kobiecym ciałem.
Flakon piękny z niepiękną plastikową "zatyczką". Kolorystyka opakowania szklanego (wersja edt. miała flakon w zielonych odcieniach ombre) jak i pudełka idealnie oddają "nastrój" zapachu. Testowałam edt, trwałośc ok.5-6 godz, wystarczająco czujny dla otoczenia :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alberta Ferretti Femina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alberta Ferretti Femina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femina marki Alberta Ferretti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femina marki Alberta Ferretti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caron Eaux de Caron Forte Ghost Ghost Summer Moon Puma Woman Laura Biagiotti Aqua di Roma Christian Dior Eau de Dolce Vita Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Lancome Tresor Sheer Fragrance Victoria`s Secret Pear Glace Rimmel London Glam M. Micallef Watch Fiorucci Pin Up I M Juicy Fresh Memoirs of a Geisha