Marki » A » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Vintage Alan Bray dla mężczyzn

Vintage Alan Bray dla mężczyzn

Vintage Alan Bray dla mężczyzn Zdjęcia

Vintage marki Alan Bray to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alan Bray. Nutami głowy są róża i zielone liście; nutą serca jest róża; nutami bazy są paczula, drzewo tekowe i olej różany.

Róża Zielone liście

Róża

Paczula Drzewo tekowe Olej różany

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vintage by Alan Bray.

Vintage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Alan Bray Vintage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Alan Bray Vintage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vintage marki Alan Bray. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vintage marki Alan Bray reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Creed Imperial Millesime Amouage Amouage Gold pour Homme Amouage Reflection Man Krizia Time Uomo Paul Smith Paul Smith Men Bijan Bijan Nude Men Etienne Aigner Suede Edition Women Serge Lutens Bois de Violette Jovan Black Musk Esteban Ambrorient Swiss Arabian Alia Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki